Konserwator „Złota Rączka

Miejsce pracy

Niemcy
Kontakt m.raczynska@german-logistic.pl
(32)441-91-54

Opis

Miejsca pracy:

  • Całe Niemcy

Zakres obowiązków:

  • prace ślusarskie wg. potrzeb : spawanie, konserwacja bram rozładunkowych sklepowych,
  • renowacja powierzchni sklepowych dużej sieci z branży spożywczej,
  • kontrolowanie i bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń infrastruktury technicznej obiektu /naprawa i montaż bram, ramp itp/, prace remontowe: malowanie, montaż regałów sklepowych;

Wymagania:

  • ukończona szkoła z profilem zawodowym np. jako ślusarz / konserwator /, spawacz, mechanik przemysłowy itp.,
  • udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w pracach ślusarskich,
  • samodzielna i sumienna organizacja pracy,
  • niezawodność i umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd;

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w Niemczech, umowa z pracodawcą niemieckim,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
  • pracę w systemie dwuzmianowym,
  • odpłatne zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę,
  • możliwość korzystania ze świadczeń rodzinnych i emerytalnych wg. prawa niemieckiego.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 7901

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200