Od jakiegoś czasu na naszej stronie www oraz w sieci można zauważyć, że Nasza Firma poszerza swoją działalność o branżę budowlaną.  Podjęliśmy już pierwsze kroki w tym kierunku, tworząc m.in. „Ekipę budowlaną German Logistic”, której stworzenie okazało się być dobrym pomysłem . Opublikowane wówczas oferty pracy zyskały spore zainteresowanie ze strony polskich pracowników budowlanych poszukujących pracy w Niemczech.

Aktualnie uruchomiliśmy nową rekrutację, tym razem jako niemiecka firma rzemieślnicza Helvetia Enterprise. Nie poszukujemy pracowników  „ na chwilę”, ale gotowych „związać się” z Nami na dłużej. Poszukujemy pracowników wykwalifikowanych z dyplomem mistrza lub wykształceniem wyższym inżynierskim w branży elektrycznej lub metalurgicznej. Dla takich kandydatów występujemy o uznanie kwalifikacji zawodowych w Niemczech(Nostryfikację). Równolegle prowadzimy również rekrutację na fachowców w obu branżach bez kwalifikacji, ale z udokumentowanym doświadczeniem.

Wszystkie nasze oferty dla Elektryków oraz Ślusarzy można znaleźć tutaj ->

http://german-logistic.pl/dla-kandydatow/oferty-pracy.html?se=1&search=elektryk&se_regs%5B%5D=1&se_regs%5B%5D=1&se_cats%5B%5D=

http://german-logistic.pl/dla-kandydatow/oferty-pracy.html?se=1&search=%C5%9Blusarz&se_regs%5B%5D=0&se_cats%5B%5D=


Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200